Výroba webů - v rámci dotačního programu - neplaťte více

Všechny uvedené ceny jsou bez zákonné DPH!


Pilotní program výroby webů s dotací

Na podporu podnikání malých a středních podnikatelů

Tento pilotní dotační program se zaměřuje na podporu malých a středních podnikatelů, jejich zviditelnění na internetu, tj. na podporu výroby optimalizovaných webů a služeb s tím spojených s cílem přednostního zobrazení na stránkách vyhledávače Google, na vyšší konverzi návštěvnosti a růstu závazných objednávek spojených s daným subjektem. Ve spolupráci se společností Google, s využitím jejích aplikací a nejmodernějších nástrojů k tomu určených. V rámci tohoto programu můžete získat až 40% dotaci na nabízené akční balíčky.

Náplň dotačního programu

Vytvoříme web na nové platformě (na činnost, služby, produkt...) v rámci aplikací Google Vás dostaneme do jejich aplikací  - adresáře firem, mapy, emaily, reporty ... zajistíme ostatní služby s tím spojené a dostaneme tento web minimálně na druhou stranu vyhledávače Google, s cílem první strany na klíčová sousloví se závazkem garance a s dalšími bonusy (po roce nový design zdarma nebo další stránka webu zdarma, certifikované online kurzy BOZP, PO a řidičů) .  V čem spočívají  ty dotace ?? Platíte pouze náklady třetích stran tj. registrace domény, hosting na nové platformě a 20% z plánované kampaně. 

neplatíte :  práci  na tvorbě webu, průběžnou optimalizaci během roku, průběžné změny a aktualizace na webu,  registraci v aplikacích Google, vedení a spuštění kampaně , 80 % z hodnoty PPC kampaně  a navíc Vám můžeme vrátit 25 % Vaší investice viz Garance ... níže.

Podmínkou obdržení dotace je registrace nové domény prostřednictvím naší společnosti, na tuto doménu Vám bude spuštěna PPC reklama v hodnotě až 1250 Kč. V rámci podpory podnikání může být tato reklama spravovaná společností Google (popř. jejími partnery) za účelem maximální efektivity a konverze. Díky této spolupráci s odborníky jsme přesvědčeni, a výsledky pilotu to potvrzují, že už během této PPC reklamy dojde minimálně k návratu investic do balíčku vložených. Přesně podle motta: 

... nezvyšujeme návštěvnost - přivádíme zákazníky ... "


V případě, že máte už svojí vlastní doménu a chcete jí v rámci této akce využít není problém směrovat více domén na novou cílovou webovou stránku. 

 Garance minimálně druhé strany  ve vyhledávači Google

Ano, čtete dobře. Pokud Vás během roku nedostaneme na první nebo druhou stranu vyhledávače Google na domluvená klíčová sousloví (činnost a lokalita např. instalatér Děčín) vrátíme Vám na konci roku 25% z Vaší investice. Naše klienty se samozřejmě snažíme dostat dopředu co nejdříve, první výsledky se však dostavují během prvních 4-8 měsíců, pak  nám nastává další práce - udržet je tam. Jak to děláme ? Spolupracujeme s těmi nejlepšími. Platforma, kterou využíváme vyhrála v červnu 2012 šesté kolo soutěže pro vývojáře Windows Azure. Google představovat nemusíme. 


Nevěříte, vyzkoušejte si nás.

do  vyhledávače  Google  zadejte  klíčová  slova:

tiskárna děčín   nebo  ofset děčín  a  najdete  www.tiskarna-stipo.cz

snubní prsteny plzeň nebo ocelové prsteny plzeň a najdete  www.snubniprstenyplzen.cz

kadeřnictví praha 8masáže praha 8  nebo  kadeřnictví ládví a najdete www.kadernictviladvi-praha8.cz

s námi  porostete


Dotační program má samozřejmě svá omezení , počet subjektů, kteří ho mohou využít je max 100.


Pro další informace o využití dotačního programu při výrobě webu volejte:

+420 602 241 151 !


Z dotačního programu zbývá vyčerpat k 1.10. celkem 35 105 Kč ,tj. kapacita cca jen pro 8 subjektů. 

Naše společnost si vyhrazuje právo, kdykoliv tento program ukončit nebo rozšířit.


Už první objednávka Vám vrátí vynaložené náklady, udržení Vašeho webu na předních místech může zvýšit objem zakázek v řádech desítek %.